NATURALNA HARMONIA
Aktualizacja strony
NATURALNA HARMONIA
Aktualizacja strony

Nasz zespół

🍃 Alicja Fortuna 🍃

Absolwentka Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia we Wrocławiu o profilu Terapie Naturalne. W 2015 roku ukończyła kurs instruktora rekreacji ruchowej w Klubie Uczelnianym Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Częstochowskiej. W 2016 roku zdobyła tytuł Instruktora Fitness oraz Aqua Instruktora. W 2019 roku otrzymała świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zawodzie Technik Masażysta. Od tego czasu pogłębia doświadczenie zawodowe. Uczestniczy w wielu kursach i warsztatach związanych z ruchem, masażem oraz medycyną naturalną. Ciałem ludzkim oraz ruchem zainteresowana jest od dawna. W swojej karierze rozpoczęła między innymi pracę z energią, zafascynowała się ziołolecznictwem oraz medycyną chińską. Jej pasją jest odkrywanie człowieka na poziomie duchowym i fizycznym.

🍃 Anna Jodłowska 🍃

absolwentka Politechniki Opolskiej i Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia We Wrocławiu zakończone tytułem czeladnika w zawodzie naturopata. Wykorzystuje wiedzę i techniki z zakresu terapii naturalnych łącząc techniki diagnostyczno-terapeutyczne z tradycyjnymi sposobami poprawiania stanu zdrowia. Stale się rozwija i korzysta z kursów, wykładów oraz szkoleń. Jako naturopata wybiera i stosuje techniki przywracania zdrowia, poprawy funkcjonowania organizmu, jakości życia oraz wspierania osób z różnymi potrzebami natury fizycznej, emocjonalnej lub duchowej. Propaguje zdrowy styl życia i metody terapeutyczne, które przywracają homeostazę organizmowi. Pasjonuje się rozwojem osobistym, masażem, jogą, pracą z ciałem i umysłem

🍃 Sara Blundell 🍃

Trener jogi prenatalnej & Mama i Baby joga oraz trener EFT i Cellular EFT. W 2020 roku stworzyła kurs Holistyczne Narodziny, którego celem jest przygotowanie kobiet do zdrowego, świadomego i aktywnego porodu. Jej pasja do przygotowywania kobiet do tego wyjątkowego dnia wzięła się z jej własnego doświadczenia dwóch zdrowych, pięknych, ale jakże różnych porodów siłami natury. Joga prenatalna była bardzo ważną częścią jej przygotowania do porodu. Celem Sary jest uświadomienie kobietom w ciąży, że odpowiednie przygotowanie ciała i umysłu, nie tylko dodaje siły i pewności siebie, ale również wpływa na decyzje, jakie podejmują odnośnie porodu. A to wszystko jest ogromnie ważne, jeśli pragniemy doświadczyć zdrowych i pięknych narodzin swojego dziecka i nas samych jako mamy.

🍃 Edyta Stiller 🍃

Dyplomowana masażystka klasyczna oraz masażystka Lomi Lomi Nui. Umiejętności wykonywania hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui uzyskała na kursach w szkole masażu Menos oraz w szkole masażu hawajskiego Manawa u Danuty i Jerzego Adamczyków. Edyta interesuje się pracą z człowiekiem od strony ciała i psychiki- zajmuje się masażem od 2018 roku. Obecnie kończy studia psychologiczne na Uniwersytecie Opolskim. W przyszłości w pracy z człowiekiem planuje łączyć obie te sfery w całość, gdyż uważa, że jest to najlepsza droga do uzyskania równowagi i szczęścia w życiu. Dodatkowo interesuje się pracą z oddechem i szeroko pojętym rozwojem własnym. O masażu Lomi Lomi Nui mówi: "Dla mnie jest to bardzo satysfakcjonująca praca gdzie sama wchodzę w stan flow, medytacji w ruchu i doświadczania "tu i teraz", często po masażu ja również jestem zrelaksowana. To dla mnie zachwycające obserwować, jak człowiek zmienia się po doświadczeniu głębokiego relaksu. Cieszę się, że mogę mu w tym towarzyszyć podążając za tym gdzie prowadzą mnie napięcia w jego ciele."

🍃 Olha Wilk 🍃

Certyfikowany nauczyciel Hatha jogi, Kundalini tantry, Nidry, pranayamy i medytacji. Jej pasja to oddech, życie, które widzi takim jakim jest. Lata temu posłuchała wewnętrznego głosu i zaczęła prowadzić zajęcia, dosłownie z dnia na dzień. Joga jest jej towarzyszem odkąd sięga pamięcią, wzbogacana o różne przygody życiowe, które uczą ją w pełni. Szczególne miejsce w jej sercu ma duchowość Indian Ameryki północnej, która kształtowała ją w dzieciństwie. Swoją drogę nauczyciela rozpoczęła zgłębiając praktyki z różnych zakątków świata. Praktyki te pozwoliły jej na szeroki obraz całości i odkrycie wspólnego prostego przekazu łączącego je wszystkie. Jej potrzeba dzielenia się wiedzą jest żywa i obfita, napędzana przez pełne zaangażowanie we wspólne doświadczanie świadomości ciała, umysłu, ducha i zmian.